Current Weather Hade e Re
Current weather for the city of Hade e Re. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Low Temperature
Valid to 29. 4. (00:00)
21°C
feels like 20°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 31 % |
| cloud cover | 62 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 14°C |
