- Weather
- United States of America
- Texas
- Gustine
Current Weather Gustine
Current weather for the city of Gustine. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
27°C
feels like 28°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 23 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 66 % |
| cloud cover | 43 % |
| dew point | 20°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 18°C |
