- Weather
- France
- Brittany Region
- Guipel
Current Weather Guipel
Current weather for the city of Guipel. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 2. 5. (00:00) to 3. 5. (00:00)
18°C
feels like 19°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 13 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
