- Weather
- South Africa
- Province of Eastern Cape
- Graaff Reinet
Current Weather Graaff Reinet
Current weather for the city of Graaff Reinet. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
33°C
feels like 36°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 16 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 20°C |
