- Weather
- Republic of Belarus
- Mogilev
- Gorodeshnya Vtoraya
Current Weather Gorodeshnya Vtoraya
Current weather for the city of Gorodeshnya Vtoraya. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
16°C
feels like 14°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 0 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 4°C |
