- Weather
- United States of America
- Virginia
- Gloucester Point
Current Weather Gloucester Point
Current weather for the city of Gloucester Point. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 20°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 14 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
