- Weather
- Republic of Azerbaijan
- İsmayıllı
- Geraybeyli
Current Weather Geraybeyli
Current weather for the city of Geraybeyli. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1005 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 8°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 10°C |
