Current Weather Kūh-e Sanū
Current weather for the city of Kūh-e Sanū. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
5°C
feels like 4°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 27 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 91 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -4°C |
| Average: | 7°C |
