- Weather
- India
- State of Uttar Pradesh
- Gathiābād
Current Weather Gathiābād
Current weather for the city of Gathiābād. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 31°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 998 hPa |
| humidity | 27 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 33°C |
