Current Weather Gasht-e Bāgh
Current weather for the city of Gasht-e Bāgh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
2°C
feels like 0°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 14 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 79 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 3.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -14°C |
| Average: | 4°C |
