Current Weather Gârla-Mare
Current weather for the city of Gârla-Mare. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 3. 4. (00:00)
11°C
feels like 11°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1009 hPa |
| humidity | 88 % |
| cloud cover | 72 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 12°C |
