- Weather
- Republic of Iceland
- Capital Region
- Garðabaer
Current Weather Garðabaer
Current weather for the city of Garðabaer. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
1°C
feels like -7°C
| wind | 17 mph |
|---|---|
| wind gusts | 33 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 64 % |
| cloud cover | 74 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 9°C |
| MIN: | -13°C |
| Average: | 2°C |
