- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Fontenay-lès-Briis
Current Weather Fontenay-lès-Briis
Current weather for the city of Fontenay-lès-Briis. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 4. 5. (00:00)
17°C
feels like 16°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 89 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 14°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
