- Weather
- Islamic Republic of Pakistan
- Sindh
- Goth Maka
Current Weather Goth Maka
Current weather for the city of Goth Maka. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
42°C
feels like 49°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 998 hPa |
| humidity | 4 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 20°C |
| Average: | 33°C |
