- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Fontaine-le-Comte
Current Weather Fontaine-le-Comte
Current weather for the city of Fontaine-le-Comte. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 13°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 65 % |
| cloud cover | 97 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
