- Weather
- Republic of Austria
- Lower Austria
- Fischamend-Markt
Current Weather Fischamend-Markt
Current weather for the city of Fischamend-Markt. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 18°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1028 hPa |
| humidity | 36 % |
| cloud cover | 16 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Average: | 15°C |
