Current Weather Feudo de Seta
Current weather for the city of Feudo de Seta. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 10°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 993 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 80 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 15°C |
