- Weather
- United States of America
- North Carolina
- Fairplains
Current Weather Fairplains
Current weather for the city of Fairplains. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 76 % |
| cloud cover | 43 % |
| dew point | 19°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 13°C |
