Current Weather Ezza-Ohu
Current weather for the city of Ezza-Ohu. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
25°C
feels like 27°C
| wind | 2 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 86 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 24°C |
| Average: | 29°C |
