- Weather
- Portuguese Republic
- Porto
- Estela
Current Weather Estela
Current weather for the city of Estela. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Rain
Valid to 26. 4. (22:00)
Thunderstorms
Valid to 26. 4. (22:00)
21°C
feels like 21°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1017 hPa |
| humidity | 73 % |
| cloud cover | 17 % |
| dew point | 15°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 14°C |
