Current Weather Ek-Balam
Current weather for the city of Ek-Balam. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 29°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 90 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 26°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 29°C |
