Current Weather Darreh-ye Kamāneh
Current weather for the city of Darreh-ye Kamāneh. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
19°C
feels like 20°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 25 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 20°C |
