Current Weather East End-Danforth
Current weather for the city of East End-Danforth. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
0°C
feels like -5°C
| wind | 12 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1028 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 28 % |
| dew point | -5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | -6°C |
| Average: | 3°C |
