- Weather
- Socialist Republic of Vietnam
- Phú Thọ
- Đồng Tro
Current Weather Đồng Tro
Current weather for the city of Đồng Tro. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
28°C
feels like 30°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 74 % |
| cloud cover | 84 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 21°C |
| Average: | 28°C |
