- Weather
- Republic of Azerbaijan
- Kalbajar
- Kəmərli
Current Weather Kəmərli
Current weather for the city of Kəmərli. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 10°C
| wind | 0 mph |
|---|---|
| wind gusts | 4 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 17. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 17°C |
