- Weather
- Mexico
- Guanajuato
- Don Diego
Current Weather Don Diego
Current weather for the city of Don Diego. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
18°C
feels like 19°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 11 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 22°C |
