- Weather
- Spain
- Castille and León
- Olvega
Current Weather Olvega
Current weather for the city of Olvega. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 2°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 44 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 58 % |
| cloud cover | 88 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
