- Weather
- France
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Dompierre-sur-Besbre
Current Weather Dompierre-sur-Besbre
Current weather for the city of Dompierre-sur-Besbre. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 15 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 97 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
