- Weather
- United States of America
- Michigan
- Dollar Bay
Current Weather Dollar Bay
Current weather for the city of Dollar Bay. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Winter Storm
Valid from 3. 4. (20:00) to 2. 4. (09:20)
-2°C
feels like -7°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1014 hPa |
| humidity | 94 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -12°C |
| Average: | 1°C |
