- Weather
- United States of America
- California
- Desert Edge
Current Weather Desert Edge
Current weather for the city of Desert Edge. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Air Quality Alert
Valid to 3. 4. (00:00)
22°C
feels like 22°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 58 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 18°C |
