Current Weather Darreh-ye Hamāy
Current weather for the city of Darreh-ye Hamāy. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 8°C
| wind | 23 mph |
|---|---|
| wind gusts | 40 mph |
| pressure | 1007 hPa |
| humidity | 38 % |
| cloud cover | 8 % |
| dew point | -3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 4. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 9°C |
