- Weather
- Germany
- Brandenburg
- Dallgow-Döberitz
Current Weather Dallgow-Döberitz
Current weather for the city of Dallgow-Döberitz. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 11°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1033 hPa |
| humidity | 43 % |
| cloud cover | 14 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 13°C |
