Current Weather Comeana
Current weather for the city of Comeana. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Thunderstorms
Valid to 16. 5. (02:00)
Rain
Valid to 16. 5. (02:00)
Wind
Valid to 15. 5. (20:00)
13°C
feels like 12°C
| wind | 9 mph |
|---|---|
| wind gusts | 20 mph |
| pressure | 1000 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 15. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 16°C |
