- Weather
- United States of America
- California
- Coalinga
Current Weather Coalinga
Current weather for the city of Coalinga. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Winter Weather
Valid to 31. 3. (15:00)
16°C
feels like 16°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 75 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 31. 3.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Average: | 16°C |
