- Weather
- France
- Hauts-de-France
- Cires-lès-Mello
Current Weather Cires-lès-Mello
Current weather for the city of Cires-lès-Mello. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 9°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 9°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 10°C |
