- Weather
- Brazil
- Estado de Bahia
- Cipó-de-Leite
Current Weather Cipó-de-Leite
Current weather for the city of Cipó-de-Leite. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
23°C
feels like 24°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1015 hPa |
| humidity | 97 % |
| cloud cover | 76 % |
| dew point | 23°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 18°C |
| Average: | 26°C |
