- Weather
- Republic of Korea
- Jeju-do
- Ch’ŏnjil-li
Current Weather Ch’ŏnjil-li
Current weather for the city of Ch’ŏnjil-li. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 9°C
| wind | 17 mph |
|---|---|
| wind gusts | 26 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 57 % |
| cloud cover | 98 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 11°C |
| Average: | 16°C |
