- Weather
- Islamic Republic of Afghanistan
- Baghlan
- Chōghsang
Current Weather Chōghsang
Current weather for the city of Chōghsang. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
10°C
feels like 10°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 11 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 62 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -12°C |
| Average: | 6°C |
