- Weather
- Russia
- Tyva Republic
- Chinge-Kat
Current Weather Chinge-Kat
Current weather for the city of Chinge-Kat. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
8°C
feels like 7°C
| wind | 1 mph |
|---|---|
| wind gusts | 7 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 61 % |
| cloud cover | 27 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -18°C |
| Average: | 5°C |
