Current Weather Kūh-e Kūchekrash
Current weather for the city of Kūh-e Kūchekrash. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 13°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 13 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 48 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 3°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Average: | 11°C |
