- Weather
- United States of America
- Maryland
- Cheverly
Current Weather Cheverly
Current weather for the city of Cheverly. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
17°C
feels like 17°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 18 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 93 % |
| cloud cover | 74 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -1°C |
| Average: | 11°C |
