Current Weather Châtel-Saint-Germain
Current weather for the city of Châtel-Saint-Germain. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 2. 5. (06:00) to 3. 5. (00:00)
11°C
feels like 10°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 5 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
