Current Weather Châtel-Saint-Germain
Current weather for the city of Châtel-Saint-Germain. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
20°C
feels like 21°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 12 mph |
| pressure | 1021 hPa |
| humidity | 27 % |
| cloud cover | 5 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Average: | 12°C |
