- Weather
- France
- Bourgogne-Franche-Comté
- Châtel-Moron
Current Weather Châtel-Moron
Current weather for the city of Châtel-Moron. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 4. 5. (00:00)
14°C
feels like 14°C
| wind | 14 mph |
|---|---|
| wind gusts | 19 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 51 % |
| cloud cover | 96 % |
| dew point | 6°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 11°C |
