- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Ch’angmo-ri
Current Weather Ch’angmo-ri
Current weather for the city of Ch’angmo-ri. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 12°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 41 % |
| cloud cover | 69 % |
| dew point | -1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 30. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 8°C |
| Average: | 12°C |
