Current Weather Châlons-en-Champagne
Current weather for the city of Châlons-en-Champagne. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
4°C
feels like 2°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1022 hPa |
| humidity | 80 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
