- Weather
- France
- Pays de la Loire Region
- Chalonnes-sur-Loire
Current Weather Chalonnes-sur-Loire
Current weather for the city of Chalonnes-sur-Loire. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
24°C
feels like 25°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 33 % |
| cloud cover | 47 % |
| dew point | 7°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 12°C |
