Current Weather Cessenon-sur-Orb
Current weather for the city of Cessenon-sur-Orb. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
14°C
feels like 10°C
| wind | 15 mph |
|---|---|
| wind gusts | 31 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | 2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 2. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 3°C |
| Average: | 12°C |
