Current Weather Ceparana-Carpena
Current weather for the city of Ceparana-Carpena. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
21°C
feels like 21°C
| wind | 7 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1019 hPa |
| humidity | 59 % |
| cloud cover | 1 % |
| dew point | 11°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 6°C |
| Average: | 15°C |
