Current Weather Case Campoli-Panetta
Current weather for the city of Case Campoli-Panetta. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Wind
Valid to 1. 4. (02:00)
Rain
Valid from 1. 4. (02:00) to 2. 4. (02:00)
Thunderstorms
Valid from 1. 4. (02:00) to 2. 4. (02:00)
4°C
feels like -1°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1004 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 88 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 1. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Average: | 12°C |
